У 2006 році троє друзів з України та Швейцарії заснували сільськогосподарське підприємство «Золоті Луки», що спеціалізується на молочному скотарстві.

 Для розміщення ферми обрали мальовничий куточок Вінниччини – село Паріївка.

А вже сьогодні поголів’я нашого підприємства нараховує понад 300 корів та 150 телят.  Щоденно наші корови дають більше 4 тон молока, тому у 2017 році на підприємстві було створено цех з переробки молока.

 

 

Більшість із 35 наших працівників, виросли та мешкають у Паріївці, і як ніхто люблять та знають нашу землю.

 

Наша ферма є фермою закритого циклу, на наших полях вирощуються корми для корів, і завдяки їм поля забезпечуються органічними добривами.

 

Ми застосовуємо безприв’язну систему утримання корів, тобто тварини самі без перешкод рухаються між годівницями, боксами та пасовиськами.

Наші тварини утримуються в комфортних умовах і дають  високоякісне молоко екстра гатунку.

 

 

Для виробництва високоякісних молочних продуктів з нашого молока, ми переймаємо досвід у сироварів Швейцарії. Вся продукція виготовляється виключно з власної сировини

 

Вже сьогодні щоденно переробляється півтони молока, а у найближчий перспективі – встановлення нового високопродуктивного устаткування, що дозволить значно збільшити кількість виробленої продукції.

Ви можете бути впевнені, що у наших продуктах немає антибіотиків, штучних барвників, пальмової олії та інших рослинних жирів, а у сметані та йогурті немає стабілізаторів, вони густі та смачні від природи.

.